גומיה קפיצית לקביים

55378
 • 89.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
Flexyfoot הינו טבעת עם גומיה אשר מתאימה לכל סוגי הקביים הסטנדרטים. מתאים לאנשים בכל הגילאים והמידות. תורמת להארכת חיי הקביים, מניעת כאב ואי נוחות, שיפור יציבות והרגשת בטחון בהליכה. אחיזה מיטבית על כל המשטחים ובכל תנאי אקלים. בלימת זעזועים מתקדמת מפחיתה כאבי כתפיים. מונע החלקה. מתאים לקביים במידה: 22 מ"מ (היקף 70 מ"מ). עומס מקסימלי: 130 ק"ג.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מועד אספקת הסחורה יהיה 10 ימי עסקים לכל היותר, מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי (ימי שישי אינם באים במניין זה).
  המוצרים יסופקו ע"י חברת שליחויות, או באמצעות דואר ישראל (בדואר רשום) או באיסוף עצמי ע"י הלקוח או בא כוחו.
  אנו נעשה כל שביכולתינו כדי לספק את המוצר סמוך למועד ביצוע ההזמנה. ככל שיעלה הצורך בפני "חיים קלים" להאריך את זמן האספקה, הרי שהיא תודיע על כך לרוכש.
  עיכובים בשל חג ו/או שביתות ו/או מלחמות ו/או פגעי מזג אוויר ו/או כוח עליון לא יחשבו במניין זמן זה.
  במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר שאינם תלויים ב"חיים קלים", "חיים קלים" תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרות של מוצרים יעשו עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו. יחד עם זאת היה ובוטלה העסקה, רשאית ""חיים קלים"" לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. כן, במקרה של ביטול עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, לא ייגבו דמי ביטול. החזרת המוצר בעת ביטול שלא עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, תיעשה על חשבון הצרכן. בכל מקרה אחר, החזרת המוצר תעשה על חשבון ""חיים קלים"". כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה במצבו רשאית ""חיים קלים"" לקזז סכום זה מההחזר הכספי, עבור מוצרים אלה יינתן זיכוי כספי בניכוי עלויות המשלוח. במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי וכיוב', ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.

  כל מוצר, יוחזר כשהוא באריזתו המקורית.

  ההחזר הכספי יבוצע רק לאחר שהמוצר יגיע לידי "חיים קלים" וייבדק על ידה. בכל מקרה, יש להחזיר את המוצר ללא כל פגם, נזק או קלקול באריזתו המקורית, ככל שמדובר במכשירים אלק' ההחזרה תהיה עפ"י אמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו כן אם מדובר במוצרים מתקלים (פסידים) וכו..

  בכל מקרה של החזרה, יש לפנות תחילה אל "חיים קלים" טלפונית:
  טל' 03-6705858 או בדוא"ל haimkalim19@gmail.com הכתובת להחזרות:
  חיים קלים, רח' סירקין 11, גבעתיים, מיקוד 5325002
Flexyfoot הינו טבעת עם גומיה אשר מתאימה לכל סוגי הקביים הסטנדרטים. Flexyfoot מתאים לאנשים בכל הגילאים והמידות. החלפת קצה הגומי או הטבעת הנוכחית של הקביים שברשותך בגומיית Flexyfoot, בנוסף להארכת חיי הקביים, ימנע כאב ואי נוחות, ישפר יציבות ויתרום להרגשת בטחון בהליכה. יתרונות: - אחיזה מיטבית על כל המשטחים ובכל תנאי אקלים. - בלימת זעזועים מתקדמת מפחיתה כאבי כתפיים. - מונע החלקה. - מתאים לקביים במידה: 22 מ"מ (היקף 70 מ"מ). - עומס מקסימלי: 130 ק"ג. - יצרן: FlexyFoot, אנגליה.
x

#{title}

#{text}

#{price}