מכשיר עיסוי וטנס דיגיטלי

55129
 • 315.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
טנס הוא מכשיר לא פולשני המיועד לשיכוך כאבים, תרגול שרירים ועיסוי עדין. המכשיר יעיל בדלקות פרקים, כאבי גב, צוואר, כתפיים, זרועות, מותנייים וכאבים הנגרמים ע"י דלקות לא זיהומיות ופציעות של רקמות כגון שרירים ושומן.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מועד אספקת הסחורה יהיה 10 ימי עסקים לכל היותר, מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי (ימי שישי אינם באים במניין זה).
  המוצרים יסופקו ע"י חברת שליחויות, או באמצעות דואר ישראל (בדואר רשום) או באיסוף עצמי ע"י הלקוח או בא כוחו.
  אנו נעשה כל שביכולתינו כדי לספק את המוצר סמוך למועד ביצוע ההזמנה. ככל שיעלה הצורך בפני "חיים קלים" להאריך את זמן האספקה, הרי שהיא תודיע על כך לרוכש.
  עיכובים בשל חג ו/או שביתות ו/או מלחמות ו/או פגעי מזג אוויר ו/או כוח עליון לא יחשבו במניין זמן זה.
  במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר שאינם תלויים ב"חיים קלים", "חיים קלים" תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרות של מוצרים יעשו עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו. יחד עם זאת היה ובוטלה העסקה, רשאית ""חיים קלים"" לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. כן, במקרה של ביטול עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, לא ייגבו דמי ביטול. החזרת המוצר בעת ביטול שלא עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, תיעשה על חשבון הצרכן. בכל מקרה אחר, החזרת המוצר תעשה על חשבון ""חיים קלים"". כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה במצבו רשאית ""חיים קלים"" לקזז סכום זה מההחזר הכספי, עבור מוצרים אלה יינתן זיכוי כספי בניכוי עלויות המשלוח. במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי וכיוב', ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.

  כל מוצר, יוחזר כשהוא באריזתו המקורית.

  ההחזר הכספי יבוצע רק לאחר שהמוצר יגיע לידי "חיים קלים" וייבדק על ידה. בכל מקרה, יש להחזיר את המוצר ללא כל פגם, נזק או קלקול באריזתו המקורית, ככל שמדובר במכשירים אלק' ההחזרה תהיה עפ"י אמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו כן אם מדובר במוצרים מתקלים (פסידים) וכו..

  בכל מקרה של החזרה, יש לפנות תחילה אל "חיים קלים" טלפונית:
  טל' 03-6705858 או בדוא"ל haimkalim19@gmail.com הכתובת להחזרות:
  חיים קלים, רח' סירקין 11, גבעתיים, מיקוד 5325002
טנס הוא מכשיר לא פולשני המיועד לשיכוך כאבים, תרגול שרירים ועיסוי עדין. המכשיר יעיל בדלקות פרקים, כאבי גב, צוואר, כתפיים, זרועות, מותנייים וכאבים הנגרמים ע"י דלקות לא זיהומיות ופציעות של רקמות כגון שרירים ושומן. המכשיר מתאים לשימוש לאנשים הסובלים מ: * כאב כרוני - המוגדר ככאב ממושך מעל 3 שבועות שבד"כ איננו מאד חזק אך בהחלט מנדנד ומציק. * כאב אקוטי - המוגדר ככאב זמני חזק. באילו מצבים ניתן לטפל במכשיר הטנס: דלקת פרקים, ראומטיזם, כאב גב תחתון, כאב גב עם הקרנה לרגל, כאבי צוואר, כאבי כתפיים, כאבי שרירים, מגרנות, הקלה במצבי מתח, כאבי מחזור, פגיעות ספורט, רגל סוכרתית, תירגול שרירים. המכשיר פועל בעוצמה של 3.7 וולט פועל על בטריית ליתיום נטענת, המספיקה ל-8 שעות שימוש. טעינה ע"י כבל USB המכשיר פועל בפולסים והתדר משתנה בהתאם לתוכנית הטיפול ובעוצמה הנקבעת. התדר המקסימאלי של המכשיר הוא עד 100 הרץ.
x

#{title}

#{text}

#{price}