הגבהה לאסלה עם ידיות ומכסה

55343
 • 460.00
  509.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
הגבהה לאסלה עם מכסה - מסייע למתקשים בזמן הקימה והישיבה. ההגבהה מיועדת לאלה הסובלים מבעיות ברכיים, כאבי גב ולמוגבלי תנועה בשרירי הרגליים. 
מושב ההגבהה הינו בגובה 10 ס"מ אך ניתן להתאמה לפי הצורך בעת ההרכבה בקלות לגובה של 5 ס"מ, 10 ס"מ או 15 ס"מ (באמצעות 4 ברגי פרפר בצידי האסלה).
למושב ידיות חזקות בצדדים, המצופות בחומר נוגד החלקה - לתמיכה נוספת.  

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מועד אספקת הסחורה יהיה 10 ימי עסקים לכל היותר, מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי (ימי שישי אינם באים במניין זה).
  המוצרים יסופקו ע"י חברת שליחויות, או באמצעות דואר ישראל (בדואר רשום) או באיסוף עצמי ע"י הלקוח או בא כוחו.
  אנו נעשה כל שביכולתינו כדי לספק את המוצר סמוך למועד ביצוע ההזמנה. ככל שיעלה הצורך בפני "חיים קלים" להאריך את זמן האספקה, הרי שהיא תודיע על כך לרוכש.
  עיכובים בשל חג ו/או שביתות ו/או מלחמות ו/או פגעי מזג אוויר ו/או כוח עליון לא יחשבו במניין זמן זה.
  במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר שאינם תלויים ב"חיים קלים", "חיים קלים" תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרות של מוצרים יעשו עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו. יחד עם זאת היה ובוטלה העסקה, רשאית ""חיים קלים"" לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. כן, במקרה של ביטול עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, לא ייגבו דמי ביטול. החזרת המוצר בעת ביטול שלא עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, תיעשה על חשבון הצרכן. בכל מקרה אחר, החזרת המוצר תעשה על חשבון ""חיים קלים"". כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה במצבו רשאית ""חיים קלים"" לקזז סכום זה מההחזר הכספי, עבור מוצרים אלה יינתן זיכוי כספי בניכוי עלויות המשלוח. במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי וכיוב', ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.

  כל מוצר, יוחזר כשהוא באריזתו המקורית.

  ההחזר הכספי יבוצע רק לאחר שהמוצר יגיע לידי "חיים קלים" וייבדק על ידה. בכל מקרה, יש להחזיר את המוצר ללא כל פגם, נזק או קלקול באריזתו המקורית, ככל שמדובר במכשירים אלק' ההחזרה תהיה עפ"י אמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו כן אם מדובר במוצרים מתקלים (פסידים) וכו..

  בכל מקרה של החזרה, יש לפנות תחילה אל "חיים קלים" טלפונית:
  טל' 03-6705858 או בדוא"ל haimkalim19@gmail.com הכתובת להחזרות:
  חיים קלים, רח' סירקין 11, גבעתיים, מיקוד 5325002
הגבהה לאסלה עם מכסה - מסייע למתקשים בזמן הקימה והישיבה. ההגבהה מיועדת לאלה הסובלים מבעיות ברכיים, כאבי גב ולמוגבלי תנועה בשרירי הרגליים.
מושב ההגבהה הינו בגובה 10 ס"מ אך ניתן להתאמה לפי הצורך בעת ההרכבה בקלות לגובה של 5 ס"מ, 10 ס"מ או 15 ס"מ (באמצעות 4 ברגי פרפר בצידי האסלה).
למושב ידיות חזקות בצדדים, המצופות בחומר נוגד החלקה - לתמיכה נוספת. 
ההגבהה נצמדת לאסלה באמצעות  2 ברגי פרפר, במקום המושב אסלה הקיים ובכך מייצבים את מושב ההגבהה.
ההגבהה מותאמת לנשים ולגברים כאחד.
גובה כללי: 10 ס"מ
רוחב חיצוני: 40 ס"מ
אורך כללי: 40 ס"מ
משקל: 6.3 ק"ג
משקל מירבי עד 100 ק"ג
כולל מכסה: כן

* אין אחריות על המוצר
** ניתן להרכיב על אסלה תלויה אך יש לוודא טלפונית התאמה  

 *** מוצרי הגיינה לא ניתן להחליף/להחזיר 
x

#{title}

#{text}

#{price}