כסא מקלחת טלסקופי עם פתח U

55302
 • 199.00
  219.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
מושב הכיסא מעוצב בצורת U לנוחות המתקלח, גב ומושב הכיסא מחורצים בשביל ניקוז יעיל יותר וכדי לצמצם החלקה. הרגליים הזוויתיות של הכיסא מוסיפות עוד יציבות והן ניתנות להגבהה קלה. על רגליות הכיסא יש גומיות פלסטיק בצורת כוסות שאיבה בכדי לצמצם החלקה. משקל- 3.2 ק"ג מעמס מירבי- 100 ק"ג.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מועד אספקת הסחורה יהיה 10 ימי עסקים לכל היותר, מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי (ימי שישי אינם באים במניין זה).
  המוצרים יסופקו ע"י חברת שליחויות, או באמצעות דואר ישראל (בדואר רשום) או באיסוף עצמי ע"י הלקוח או בא כוחו.
  אנו נעשה כל שביכולתינו כדי לספק את המוצר סמוך למועד ביצוע ההזמנה. ככל שיעלה הצורך בפני "חיים קלים" להאריך את זמן האספקה, הרי שהיא תודיע על כך לרוכש.
  עיכובים בשל חג ו/או שביתות ו/או מלחמות ו/או פגעי מזג אוויר ו/או כוח עליון לא יחשבו במניין זמן זה.
  במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר שאינם תלויים ב"חיים קלים", "חיים קלים" תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרות של מוצרים יעשו עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו. יחד עם זאת היה ובוטלה העסקה, רשאית ""חיים קלים"" לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. כן, במקרה של ביטול עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, לא ייגבו דמי ביטול. החזרת המוצר בעת ביטול שלא עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, תיעשה על חשבון הצרכן. בכל מקרה אחר, החזרת המוצר תעשה על חשבון ""חיים קלים"". כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה במצבו רשאית ""חיים קלים"" לקזז סכום זה מההחזר הכספי, עבור מוצרים אלה יינתן זיכוי כספי בניכוי עלויות המשלוח. במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי וכיוב', ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.

  כל מוצר, יוחזר כשהוא באריזתו המקורית.

  ההחזר הכספי יבוצע רק לאחר שהמוצר יגיע לידי "חיים קלים" וייבדק על ידה. בכל מקרה, יש להחזיר את המוצר ללא כל פגם, נזק או קלקול באריזתו המקורית, ככל שמדובר במכשירים אלק' ההחזרה תהיה עפ"י אמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו כן אם מדובר במוצרים מתקלים (פסידים) וכו..

  בכל מקרה של החזרה, יש לפנות תחילה אל "חיים קלים" טלפונית:
  טל' 03-6705858 או בדוא"ל haimkalim19@gmail.com הכתובת להחזרות:
  חיים קלים, רח' סירקין 11, גבעתיים, מיקוד 5325002
מושב הכיסא מעוצב בצורת U לנוחות המתקלח, גב ומושב הכיסא מחורצים בשביל ניקוז יעיל יותר וכדי לצמצם החלקה. הרגליים הזוויתיות של הכיסא מוסיפות עוד יציבות והן ניתנות להגבהה קלה. על רגליות הכיסא יש גומיות פלסטיק בצורת כוסות שאיבה בכדי לצמצם החלקה. מסגרת האלומיניום של הכיסא מעניקה לו את החוזק הנחוץ לו, תוך שמירה על משקל נמוך. הכיסא מגיע מורכב. אחריות - שנה. מפרט: משקל- 3.2 ק"ג גובה כסא- 76-66 ס"מ גובה מושב- 46-36 ס"מ מעמס מירבי- 100 ק"ג. רוחב- 40 ס"מ עומק מושב- 37 ס"מ בנקודה הרחוקה, 17.5 ס"מ בנקודה הקרובה
x

#{title}

#{text}

#{price}