כסא רחצה ושירותים מנירוסטה עם הנעה עצמית

55339
 • 1,780.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
כסא רחצה ושירותים מאפשר להתקלח בבטחה ומספק מענה יעיל למתקשים בעת הרחצה והשירותים. ניתן למקם את הכסא מעל אסלת השירותים או להשתמש בסיר פלסטיק נשלף שמתחתיו . הכסא עם הנעה עצמית מאפשר עצמאות בזכות הגלגלים האחוריים הגדולים. גוף מושב הרחצה עשוי נירוסטה אל חלד ובעל רגליות פריקות, ידיות מתרוממות לאחור.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מועד אספקת הסחורה יהיה 10 ימי עסקים לכל היותר, מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי (ימי שישי אינם באים במניין זה).
  המוצרים יסופקו ע"י חברת שליחויות, או באמצעות דואר ישראל (בדואר רשום) או באיסוף עצמי ע"י הלקוח או בא כוחו.
  אנו נעשה כל שביכולתינו כדי לספק את המוצר סמוך למועד ביצוע ההזמנה. ככל שיעלה הצורך בפני "חיים קלים" להאריך את זמן האספקה, הרי שהיא תודיע על כך לרוכש.
  עיכובים בשל חג ו/או שביתות ו/או מלחמות ו/או פגעי מזג אוויר ו/או כוח עליון לא יחשבו במניין זמן זה.
  במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר שאינם תלויים ב"חיים קלים", "חיים קלים" תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרות של מוצרים יעשו עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו. יחד עם זאת היה ובוטלה העסקה, רשאית ""חיים קלים"" לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. כן, במקרה של ביטול עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, לא ייגבו דמי ביטול. החזרת המוצר בעת ביטול שלא עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, תיעשה על חשבון הצרכן. בכל מקרה אחר, החזרת המוצר תעשה על חשבון ""חיים קלים"". כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה במצבו רשאית ""חיים קלים"" לקזז סכום זה מההחזר הכספי, עבור מוצרים אלה יינתן זיכוי כספי בניכוי עלויות המשלוח. במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי וכיוב', ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.

  כל מוצר, יוחזר כשהוא באריזתו המקורית.

  ההחזר הכספי יבוצע רק לאחר שהמוצר יגיע לידי "חיים קלים" וייבדק על ידה. בכל מקרה, יש להחזיר את המוצר ללא כל פגם, נזק או קלקול באריזתו המקורית, ככל שמדובר במכשירים אלק' ההחזרה תהיה עפ"י אמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו כן אם מדובר במוצרים מתקלים (פסידים) וכו..

  בכל מקרה של החזרה, יש לפנות תחילה אל "חיים קלים" טלפונית:
  טל' 03-6705858 או בדוא"ל haimkalim19@gmail.com הכתובת להחזרות:
  חיים קלים, רח' סירקין 11, גבעתיים, מיקוד 5325002
כסא רחצה ושירותים מאפשר להתקלח בבטחה ומספק מענה יעיל למתקשים בעת הרחצה והשירותים. ניתן למקם את הכסא מעל אסלת השירותים או להשתמש בסיר שמתחתיו (הסיר ניתן לשליפה ולשטיפה). הכסא עם הנעה עצמית מאפשר עצמאות בזכות הגלגלים האחוריים הגדולים. המשתמש יכול לסובב בעצמו את הגלגלים ולהגיע בקלות ממקום למקום. גוף מושב הרחצה עשוי נירוסטה אל חלד ובעל רגליות פריקות, ידיות מתרוממות לאחור וסיר פלסטיק. לכסא מושב קשיח המתנקה בקלות רבה ומאפשר שמירה על היגיינה. * ניתן לרכוש כסא עם רוחב מושב קשיח 40 ס"מ או ברוחב 45 ס"מ גובה כללי: 90 ס"מ רוחב חיצוני: 50/55ס"מ שילדה: נירוסטה רוחב מושב: 40/45 ס"מ חומר מושב: קשיח עומק מושב: 38 ס"מ גובה מושב: 52 ס"מ אורך כללי: 81 ס"מ הנעה עצמית: כן קוטר גלגל אחורי: 61 ס"מ קוטר גלגל קידמי: 12 ס"מ משקל: 14.5/15.5/16.5 ק"ג מעמס מירבי: 105 ק"ג ** בטרם הרכישה יש לבדוק שהאסלה בבית המטופל נמצאת במרחק מתאים, המאפשר גישה לגלגלים האחוריים של הכסא (קוטר 61 ס"מ).
x

#{title}

#{text}

#{price}