כרית טמפור למניעת פצעי לחץ בישיבה

55407
 • 1,750.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
כרית ישיבה מחומר טמפור אלסטי ייחודי שפותח במעבדות NASA- סוכנות החלל האמריקאית, עבור האסטרונאוטים ששוהים זמן רב בישיבה.
הכרית אורטופדית ומספקת את הפתרון האידיאלי למניעת פצעי לחץ.
כרית ישיבה מחומר טמפור אלסטי ייחודי שפותח במעבדות NASA- סוכנות החלל האמריקאית, עבור האסטרונאוטים ששוהים זמן רב בישיבה.
הכרית אורטופדית ומספקת את הפתרון האידיאלי למניעת פצעי לחץ.
הכרית עשויה מקצף ויסקו אלסטי, המתאים את צורתו המדויקת של היושב עליה ובכך מפחית את הלחץ בזמן ישיבה באופן משמעותי.
המבנה המיוחד של כרית טמפור, מעניק יציבות ונוחות אופטימליים.
לכרית כיסוי היפו אלרגני ואטום למניעת חדירת נוזלים. 
החלק התחתון של הכיסוי עשוי מחומר המונע החלקת הכרית מהכסא.
אידיאלי ליושבים בכיסא גלגלים.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  מועד אספקת הסחורה יהיה 10 ימי עסקים לכל היותר, מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי (ימי שישי אינם באים במניין זה).
  המוצרים יסופקו ע"י חברת שליחויות, או באמצעות דואר ישראל (בדואר רשום) או באיסוף עצמי ע"י הלקוח או בא כוחו.
  אנו נעשה כל שביכולתינו כדי לספק את המוצר סמוך למועד ביצוע ההזמנה. ככל שיעלה הצורך בפני "חיים קלים" להאריך את זמן האספקה, הרי שהיא תודיע על כך לרוכש.
  עיכובים בשל חג ו/או שביתות ו/או מלחמות ו/או פגעי מזג אוויר ו/או כוח עליון לא יחשבו במניין זמן זה.
  במידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר שאינם תלויים ב"חיים קלים", "חיים קלים" תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החזרות של מוצרים יעשו עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו. יחד עם זאת היה ובוטלה העסקה, רשאית ""חיים קלים"" לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. כן, במקרה של ביטול עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, לא ייגבו דמי ביטול. החזרת המוצר בעת ביטול שלא עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, תיעשה על חשבון הצרכן. בכל מקרה אחר, החזרת המוצר תעשה על חשבון ""חיים קלים"". כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה במצבו רשאית ""חיים קלים"" לקזז סכום זה מההחזר הכספי, עבור מוצרים אלה יינתן זיכוי כספי בניכוי עלויות המשלוח. במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי וכיוב', ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.

  כל מוצר, יוחזר כשהוא באריזתו המקורית.

  ההחזר הכספי יבוצע רק לאחר שהמוצר יגיע לידי "חיים קלים" וייבדק על ידה. בכל מקרה, יש להחזיר את המוצר ללא כל פגם, נזק או קלקול באריזתו המקורית, ככל שמדובר במכשירים אלק' ההחזרה תהיה עפ"י אמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו כן אם מדובר במוצרים מתקלים (פסידים) וכו..

  בכל מקרה של החזרה, יש לפנות תחילה אל "חיים קלים" טלפונית:
  טל' 03-6705858 או בדוא"ל haimkalim19@gmail.com הכתובת להחזרות:
  חיים קלים, רח' סירקין 11, גבעתיים, מיקוד 5325002

כרית טמפור
כרית ישיבה מחומר טמפור אלסטי ייחודי שפותח במעבדות NASA- סוכנות החלל האמריקאית, עבור האסטרונאוטים ששוהים זמן רב בישיבה.
הכרית אורטופדית ומספקת את הפתרון האידיאלי למניעת פצעי לחץ.
הכרית עשויה מקצף ויסקו אלסטי, המתאים את צורתו המדויקת של היושב עליה ובכך מפחית את הלחץ בזמן ישיבה באופן משמעותי.
המבנה המיוחד של כרית טמפור, מעניק יציבות ונוחות אופטימליים.
לכרית כיסוי היפו אלרגני ואטום למניעת חדירת נוזלים. 
החלק התחתון של הכיסוי עשוי מחומר המונע החלקת הכרית מהכסא.
אידיאלי ליושבים בכיסא גלגלים.
מידות: 
גודל הכרית: 45X40 ס"מ
גובה כרית: 7 ס"מ

 
 

אתר זה הינו אתר המשמש בין היתר כחנות אינטרנטית ע"י "חיים קלים" מרחוב סירקין 11, גבעתיים. זאת על מנת להנגיש לאזרחים בגיל השלישי ובעלי צרכים מיוחדים מידע, וסיפוק מוצרים שהם נזקקים אליהם.
חלק מהמוצרים נמצאים במלאי "חיים קלים", וחלק מהם יכול ואזל מהמלאי. בהתאמה, זמן האספקה של כל מוצר ישתנה מעת לעת.
"חיים קלים" חרטה על דגלה את ערכי האמינות והשרות ובהתאמה לכך מתחייבת לעמוד ככל הניתן בתנאי תקנון זה.
הפניה בלשון זכר, משמעה גם בלשון נקבה. כל שימוש בלשון זכר נעשה לשם הנוחות בלבד.
שינוי בתקנון יעשה מעת לעת ועפ"י שיקול דעתה הבלעדי של "חיים קלים".
תמונות ו/או ציורים ו/או תרשימים ו/או הדמיות ו/או סרטונים הנמצאים באתר, הינם אך ורק לצורך המחשה בלבד ואין בהם בכדי לחייב את "חיים קלים" או כל מי שבא בנעליה.
1. השימוש או הביקור באתר האינטרנט "חיים קלים" (להלן:"האתר") או השימוש במוצרים, תוכנות, עדכון נתונים, שירותים ויכולות רכישה, המסופקים עבורך באתר, מהאתר או דרך האתר (שנקראים באופן כולל במסמך זה "שירותים"), כפופים לתנאים של הסכם משפטי בינך לבין "חיים קלים" (להלן:"התקנון").
2. ההסכם המשפטי עם "חיים קלים" מורכב מ(א) התנאים וההתניות שהוגדרו במסמך זה, (ב) מדיניות הפרטיות של "חיים קלים" ‏הנקראים באופן כולל "תנאים/תקנון".
3. התנאים יוצרים הסכם משפטי כובל בינך לבין "חיים קלים" בהתאם לשימוש בשירותים. חשוב להקפיד לקרוא את התנאים.
4. התנאים חלים על כל המשתמשים בשירותים, לרבות משתמשים שגם מספקים תוכן לאתר, וכן, מידע וחומרים או שירותים אחרים ל-"חיים קלים".
5. על מנת להשתמש בשירותים, עליך להסכים תחילה לתנאים. לא תוכל להשתמש בשירותים אם לא תקבל את התנאים.
6. כל העושה שימוש בשירותי האתר ומבצע רכישות דרכו, הרי שהוא מצהיר כי הוא מודע לתקנון, והוא מבין ומסכים לכך ש-"חיים קלים" תתייחס לשימוש בשירותים כקבלת התנאים מעתה ואילך, וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד "חיים קלים" ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, ו/או צדדי ג' קשורים או לא קשורים ומלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות "חיים קלים" ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה והם בלבד.
7. אינך רשאי להשתמש בשירותים ולקבל את התנאים אם (א) אינך בגיל המתאים ליצור חוזה כובל עם "חיים קלים" או (ב) אתה מנוע או שאסור לך מבחינה משפטית לקבל או להשתמש בשירותים הכפופים לחוקי המדינה שבה אתה מתגורר, או שממנה אתה ניגש לשירותים או משתמש בהם.
8. על עסקה שתתבצע באתר, יחולו כלל חוקי ישראל ובין היתר חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו.
9. תקנון זה יכול וישונה מעת לעת ע"י האחראים לכך, ככל שיחפצו בכך ולפי צורכם, זאת ללא כל מתן התראה מראש או בכלל.
10. מחירי המוצרים יהיו נקובים בש"ח כפי שיופיעו מעת לעת באתר. "חיים קלים" רשאית לערוך מבצעי הוזלות, או להוזיל את מחירי המוצרים המופיעים באתר מעת לעת, ללא כל צורך בהסכמת המבקרים באתר או מאן שהוא.
11. מאחר שהרכישה מבוצעת באמצעות כרטיס אשראי, הרי שהלכה למעשה, העסקה תתחשב כמבוצעת רק לאחר אישור העסקה ע"י חברת האשראי.
12. "חיים קלים" שומרת לעצמה את הזכות אם לבצע או לא לבצע את העסקה מכל סיבה שהיא.
13. מועד אספקת הסחורה יהיה 10 ימי עסקים (ימי שישי אינם באים במניין זה) לכתובת במדינת ישראל (שאינה כוללת את האזור), מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי. עיכובים בשל חג ו/או שביתות ו/או מלחמות ו/או פגעי מזג אוויר ו/או כוח עליון לא יחשבו במניין זמן זה. כן ככל שיעלה הצורך בפני "חיים קלים" להאריך את זמן האספקה, הרי שהיא תודיע לרוכש על כך בזמן עשיית העסקה. המוצרים יסופקו ע"י חברת שליחויות, או באמצעות דואר ישראל (בדואר רשום) או באיסוף עצמי ע"י הלקוח או בא כוחו.
14. מידה ויגרמו עיכובים באספקת המוצר שאינם תלויים ב"חיים קלים", "חיים קלים" תהא פטורה מאחריות בגין עיכובים אלה ולא תהיה לרוכש כל טענה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה בקשר עם עיכובים באספקה.
15. ביטול עסקה - זכות הביטול לרוכש חלה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר. עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו.
16. החזרות של מוצרים יעשו עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו. יחד עם זאת היה ובוטלה העסקה, רשאית ""חיים קלים"" לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר הנרכש או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. כן, במקרה של ביטול עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, לא ייגבו דמי ביטול. החזרת המוצר בעת ביטול שלא עקב פגם, אי התאמה, איחור באספקה, תיעשה על חשבון הצרכן. בכל מקרה אחר, החזרת המוצר תעשה על חשבון ""חיים קלים"". כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה במצבו רשאית ""חיים קלים"" לקזז סכום זה מההחזר הכספי, עבור מוצרים אלה יינתן זיכוי כספי בניכוי עלויות המשלוח. במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות, כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי וכיוב', ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.
17. כל מוצר, יוחזר כשהוא באריזתו המקורית.
18. במידה שמדובר במוצרים פסידים, מוצרים שנעשו בהתאמה אישית במיוחד עבור הצרכן בעקבות הזמנה באתר ו/או אחרת, הרי שלא ניתן יהיה לבטל את העסקה לאחר שהחלו בהליכים לסיפוקה לצרכן.
19. ההחזר הכספי יבוצע רק לאחר שהמוצר יגיע לידי "חיים קלים" וייבדק על ידה. בכל מקרה, יש להחזיר את המוצר ללא כל פגם, נזק או קלקול באריזתו המקורית, ככל שמדובר במכשירים אלק' ההחזרה תהיה עפ"י אמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א –‏ 1981 והתקנות שתוקנו על פיו כן אם מדובר במוצרים מתקלים (פסידים) וכו..
20. בכל מקרה של החזרה, יש לפנות תחילה אל "חיים קלים" טלפונית:
טל' 03-6705858 או בדוא"ל haimkalim19@gmail.com הכתובת להחזרות:
חיים קלים, רח' סירקין 11, גבעתיים, מיקוד 5325002
21. שימוש ו/או הרכבה במוצרים שנרכשו באתר, יעשה עפ"י הוראות היצרן, כפי שינתנו על ידו מעת לעת. אי שימוש כראוי כאמור לעיל, לא יחייב את "חיים קלים".
22. "חיים קלים" ו/או מי מטעמה אינם אחראים לכל תקלה ולא יישאו בכל נזק שהוא ובכלל זה ישיר, עקיף, תוצאתי/מיוחד, שיגרם למשתמש או לכל צד שלישי שהוא, כתוצאה מרכישת מוצרים ושימוש בהם באמצעות האתר ובכלל, לבד מהאחריות על פי תקנון זה ובכלל זה הפסד הכנסה/רווח או מניעתם שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז "חיים קלים" שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, "חיים קלים" לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הרוכש בלבד ועל חשבונו. כמו כן, הרוכש יהא אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.
23. הרוכש באתר יודע, מודע ומסכים כי האחראים לכל נזק ותקלה, הינם אך ורק היבואן ו/או היצרן של כל מוצר ו/או שירות שרכש דרך האתר ורק הם אחראים משפטית לכל נזק שייגרם, אם ייגרם.
24. טעות קולמוס ו/או שגגה ו/או כל טעות באתר, ניתנת לתיקון ע"י בעלי האתר, וזאת ללא כל מתן פיצוי, היה ונעשתה עסקה בעקבות טעות מעין זו.
25. כל הזכויות באתר, שייכים אך ורק ל"חיים קלים" ואין לעשות בהם שימוש מסחרי ו/או פרסומי ו/או כל שימוש אחר, לבד אם ניתנה הסכמה מפורשת ובכתב מטעם "חיים קלים".
26. מדיניות הפרטיות של האתר, אינן מאפשרות לו לעשות שימוש בפרטי האשראי של הרוכש באתר. זאת לבד מהעברת הפרטים לחברת האשראי, על מנת לקבל אישור עסקה ע"י חברת האשראי.
27. כל הכתוב והמוצג באתר, הינו קניינה הרוחני של "חיים קלים" בלבד ובכלל זה זכויות ההפצה, סימני מסחר וכיוב' ואין לעשות כל שימוש, בכל דף כלשהוא באתר ובכל מידע, תמונה, מצגת, תרשים, טקסט וכיוב' ללא רשות מפורשת ובכתב של "חיים קלים", לבד משימוש אישי לשם רכישה דרך האתר.
28. על ההתקשרות בין המזמין לבין החברה דרך האתר, יחולו הוראות החוק הישראלי בלבד. בית המשפט המוסמך לדון בכל עניין הקשור לאתר זה ולרכישות דרכו הינו בית המשפט בתל אביב-יפו בלבד.
29. הגנת פרטיות - "חיים קלים" מתחייבת לא להעביר את פרטי הלקוחות לצד ג', לרבות פרטי כרטיסי אשראי.
x

#{title}

#{text}

#{price}